Субота, 18 листопада 2017

Події, Поділля

Хмельницькі волонтери влаштували свято дітям із кризових сімей

У Хмельницькому підбили підсумки благодійної акції «Щастя дитини у ваших руках». На завершення акції її організатори – волонтери Об’єднання «Хмельниччина без сиріт» – влаштували свято для дітей із кризових сімей.

05.06.2017, 7:50

Дітям із кризових сімей волонтери влаштували свято

На початку квітня волонтери Об’єднання «Хмельниччина без сиріт» оголосили про початок благодійної акції «Щастя дитини у ваших руках», яка спрямована на підтримку дітей-сиріт та родин, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. Учасники акції повинні були повісити на родинне деревце (біля ТЦ «Дитячий Світ») вирізану з кольорового картону долоньку, яка є символом сім’ї, зняти відео, у якому передати естафету ще мінімум трьом друзям, і наостанок перерахувати гроші на благодійність.

Волонтери підбили підсумки благодійної акції "Щастя дитини у ваших руках"

Волонтери підбили підсумки благодійної акції “Щастя дитини у ваших руках”

Акція тривала близько двох місяців і за цей час волонтерам вдалося зібрати 5600 гривень. Підсумки акції підбивали у Міжнародний день захисту дітей 1 червня. Частину цих коштів вже було використано для оплати операцій двом дітям і купівлю ліків для новонародженої дівчинки, що з’явилася на цей світ недоношеною і знаходиться зараз у реанімації Хмельницького міського перинатального центру. Також планують кошти витрачати на підтримку сімей, які опинилися у важких життєвих обставинах.

«Цією акцією ми хотіли привернути увагу людей до сімейних цінностей і до того, що дітям найкраще жити у сім’ях. Єдине місце, де вони можуть бути щасливі, – це сім’я, яка їх буде любити і турбуватися про них. Акція пройшла як для першого разу успішно. Зібрали на даний час 6500 гривень. Частину із них вже витратили на лікування дітей», – розповідає координатор Об’єднання «Хмельниччина без сиріт» Тетяна Воронцова.

Також після підбиття підсумків акції волонтери влаштували розважальну програму для дітей із кризових сімей, якими опікуються. Програма була досить насиченою: спочатку діти взяли участь у конкурсі сімейного малюнку «Я щасливий, що маю родину», а потім вирушили до розважального центру «Дитяча планета». Волонтери потурбувалися не тільки про розваги для малечі, а й нагодували їх смачною їжею, яку приготували власноруч.

На підбиття підсумків акції прибули сім'ї, яким допомагали і продовжують допомагати волонтери "Хмельниччини без сиріт"

На підбиття підсумків акції прибули сім’ї, яким допомагали і продовжують допомагати волонтери “Хмельниччини без сиріт”

Діти веселилися у розважальному центрі

Діти веселилися у розважальному центрі

Страви для святковго столу волонтери готували самі

Страви для святковго столу волонтери готували самі

Мама 11 дітей Оксана Вербицька розповідає, що «Хмельниччина без сиріт» дуже допомагає сім’ї, адже самостійно виховувати дітей матері дуже нелегко. На свято, організоване волонтерами, пані Оксана приїхала із чотирма дітьми.

«У мене був чоловік, але він помер, і я зараз сама виховую дітей. Мені допомагають старші хлопці, тому що в мене 8 хлопців і три доньки. Волонтери знайшли мене самі, і Таня Воронцова зараз дуже нам допомагає– продуктами, гуманітарною допомогою», – каже пані Оксана.

Оксана Вербицька з дітьми

Оксана Вербицька з дітьми

А Галина Іванівна Петращук, яка сама виховує 13-річного племінника Ваню і 17-річну племінницю Оксану, розповідає, що волонтери допомогли їй зберегти опікунство над дітьми, коли тих хотіли у жінки відібрати.

«Я виховую двох діток – Ваню і Оксану, вже 9 років я є їх опікуном. Коли в середині квітня мене змушували написати заяву, щоб Ваню віддати у спеціалізовану школу, мовляв, йому там буде краще, саме волонтери допомогли мені залишити його у себе», – пояснила  Галина Іванівна.

Вані та Оксані потрібні кошти на лікування, адже в обох дітей серйозні проблеми зі здоров’ям. Вані потрібна операція із видалення пухлини мозку, а дівчинці через пухлину видалили одне око, проте наріст над оком все одно росте. Зараз волонтери «Хмельниччини без сиріт» також збирають кошти на лікування цих дітей.

Галина Іванівна з племінниками Ванею і Оксаною

Галина Іванівна з племінниками Ванею і Оксаною

У розважальному центрі діти провели час до вечора і роз’їхалися по домівках у хорошому настрої.

Альона Воробйова

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: