Неділя, 22 квітня 2018

Анонси, Події, Поділля

Хочеш нове робоче місце? Гайда на конкурс!

На Хмельниччині стартує конкурс на придбання обладнання для створення нових робочих місць за підтримки Європейського союзу. Конкурс організовано Департаментом соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації в рамках проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області».

27.01.2017, 16:01

робота

31 січня 2017 року у Хмельницькому відбудеться інформаційна сесія щодо оголошення конкурсу на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування. Під час заходу зацікавлені зможуть отримати детальну інформацію щодо умов конкурсу та вимог до підготовки заявок.
Участь у конкурсі можуть брати органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, установи та організації, а також благодійні фонди, які зареєстровані у встановленому порядку та здійснюють свою діяльність на території Хмельницької області.
Конкурс організовано Департаментом соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації в рамках проекту ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області».
Щиро запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у інформаційній сесії, присвяченій оголошенню конкурсного відбору заявок на придбання обладнання для створення робочих місць на умовах співфінансування.
Захід відбудеться 31 січня , з 12:00 до 13:00 години (реєстрація – в 11:30), за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок Рад, 2, малий зал, 1-й поверх
Учасники: представники органів державної влади і місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій, представники благодійних фондів, представники ЗМІ.
Для акредитації ЗМІ та отримання додаткової інформації, будь ласка, контактуйте з: Катерина Савчук, менеджер проекту, тел.: +38 (0382) 61-90-20, +38 098 438 21 83, або e-mail: rynok.pratsi@gmail.com. Акредитація триває до 17:00 год. 30 січня 2017р.
Для отримання додаткової інформації щодо події, будь ласка, відвідайте: rynok-pratsi.com.ua.
Довідкова інформація:
Проект ЄС «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області» розпочав свою діяльність у січні 2015. Термін реалізації проекту становить 24 місяці із загальним бюджетом понад 500 тис. євро, який фінансується в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Проект реалізується Департаментом соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації спільно з Хмельницьким обласним центром зайнятості та КЗ «Хмельницький обласний центр з організації роботи по обробці інформацію та фінансуванню соціальних програм». Довгострокова мета проекту – збереження та накопичення трудових ресурсів області, зниження соціальної напруги та створення умов для узгодженої діяльності всіх суб’єктів ринку.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: