Вівторок, 24 квітня 2018

Культура та спорт, Поділля

Книгомани живуть в Летичеві та Грицеві

Усі, хто залюблені в книгу та читання, зібралися в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка на конкурс “Найкращий читач Хмельниччини – 2017".

03.04.2017, 11:18

книголюби

Конкурс на кращого читача Хмельниччини проходив за підтримки управління культури, національностей, релігій і туризму облдержадміністрації. 55 найерудованіших читачів – переможців районного та міського етапу конкурсу змагалися за звання – “Найкращий читач Хмельниччини”. Діти виконували тестові завдання, брали участь в інтерактивних вікторинах та інтелектуальних змаганнях. Вони цікаво та творчо презентували свої улюблені книги.
За результатами конкурсу компетентне журі визначило двох переможців – найкращих читачів області. Вони отримали головний приз – поїздку на фестиваль дитячого читання “Книгоманія” у Львові та подарунки від мережі магазинів “Носорог” та “Офіс-центр”. Всі учасники нагороджені дипломами. Звання “Найкращий читач” отримали Дмитро Нестер, учень 6 класу – читач Летичівської ОТГ та Мирослава Сенько, учениця 7 класу – читачка бібліотеки смт.Гриців Шепетівського району.
Cправжнім подарунком для учасників конкурсу стало музичне привітання від рок-гурту “STANZA”. Розважила присутніх мімічна постановка “Книга” у виконанні театральної студії “Летючий корабель”.
Також на конкурс завітала щира подруга бібліотеки та відома своїми добрими справами волонтерка, голова благодійного фонду “Подих надії нації” Тетяна Юзепчук, яка побажала учасникам успіху, надії та віри у власні сили. Директор бібліотеки Валентина Черноус також привітала учасників конкурсу, побажала не розлучатися з книгою в подальшому житті та впевнено йти до перемоги.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: