Понеділок, 19 березня 2018

Кримінал та ДТП, Поділля

Не платиш? Вертай землю!

На Хмельниччині прокуратура повернула державі 5 га земель промисловості вартістю більше півмільйона гривень.

13.04.2017, 16:59

сільгоспземля

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при використанні земель державної власності, розташованих на території Новосинявської сільської ради Старосинявського району.
Встановлено, що Старосинявською районною державною адміністрацією у 2007 році одному із товариств строком на 49 років передано в оренду земельні ділянки промисловості.
Вартість орендованих для виробничих потреб 5 га землі перевищує півмільйона гривень.
Згідно умов укладених правочинів користувач зобов’язався щомісячно сплачувати орендну плату.
Водночас, в порушення умов договорів оренди землі та вимог земельного законодавства, підприємство орендну плату за користування земельною ділянкою систематично не сплачувало, внаслідок чого утворилась заборгованість.
Діючи на захист інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами розірвати зазначені договори оренди землі.
Рішеннями господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позови задоволено.
На сьогодні рішення суду виконані в повному обсязі, земельні ділянки загальною площею 5 га та вартістю більше півмільйона гривень повернуто у державну власність.
Окрім цього, на виконання рішення суду, винесеного за позовом прокурора, місяць тому із тим же суб’єктом господарювання розірвано ще один договір оренди земельної ділянки площею 4,7 га.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: