Субота, 24 лютого 2018

Події, Поділля

«Свобода», «Сокіл» та прості громадяни мітингують під стінами Хмельницької обласної ради

Під стінами адмінбудівлі зібралися два окремі мітинги. Представники кожного з них висувають свої вимоги до депутатів обласної ради, котрі сьогодні проводять чергову 11-ту сесію.

23.03.2017, 13:16

Мітинг представників ВО "Свобода" і ГО "Сокіл"

Перший мітинг організували представники ВО «Свобода» та громадської організації «Сокіл». Головною вимогою є припинення політичних переслідувань депутата Віктора Бурлика, який минулого тижня під час позачергового засідання розгромив турнікет у будівлі облради. Також мітингуючі хочуть висловити недовіру уряду України, Президенту та Верховній Раді, а від місцевої влади вимагають передати їх звернення та вимоги до влади у Києві.

Представники від "Свободи" і ГО "Сокіл" на мітингу

Мітинг під обласною радою

«Ми зібрали мітинг у зв’язку з тим, що влада перейшла червону лінію, яку ставили їм ще місяць тому на попередній акції. Мова йде про продаж земель с/г використання, недопустиме підвищення податків, підвищення тарифів, у зв’язку з чим зараз люди не можуть їх платити, не можуть прожити на ту зарплату і пенсію, яка є. Те, що вони підняли мінімальну зарплату до 3200, нічого не значить, адже реально на руки ніхто більше як 2500 не отримує. Тобто людям зараз важко виживати. І тому зараз цей мітинг пов’язаний з тим, щоб висловити чергову недовіру уряду, Президенту і всій Верховній Раді цілком. Вони не справляються зі своїми задачами, тому ми повинні їх усунути від влади. Від обласної влади ми вимагаємо передати наші вимоги до Президента, Верховної Ради та уряду», – розповів один із мітингуючих Юрій.

Представники "Свободи" вимагають припинити політичні переслідування депутата Бурлака

Мітинг триває вже півдня, і мітингуючі не збираються розходитися, поки депутати не приймуть рішення по їхньому питанню

Одним із атрибутів, яке мітингуючі принесли із собою, було опудало зі свинячою головою

Під час 15-хвилинної перерви сесії перед мітингуючими виступив голова обласної ради Михайло Загородній. Він сказав, що ніякого політичного переслідування депутата Бурлака він не бачить.

Представники громадськості на мітингу

На інший мітинг під стінами обласної ради зібралися представники громадськості. Вони піднімають актуальні і на сьогодні питання тарифів та погіршення умови життя населення в цілому. Звернення від людей до сесійного розгляду подав громадський активіст Алім Міщук. Розгляд цих питань депутати будуть проводити після основних питань.

Вимоги громадян - не знищувати малий бізнес, зменшити тарифи та покращити життя громадян у загальному

Мітингуючі стверджують, що влада дурить своїх громадян

Люди із плакатами під стінами облради

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: