Вівторок, 24 квітня 2018

Аналітика, Експерт

Кого українці намагаються переграти?

Серед 15 топ-компаній на ринку азартних ігор, в 10-ти стабільне зростання виручки.

21.11.2017, 13:44

Поліція Хмельниччини закриває незаконні гральні заклади

За попередніми підрахунками обсяг лотерейного ринку України за 2016 рік складає близько мільярда гривень. Представники Мінфіну відверто декларують, що жодним чином не можуть контролювати ринок азартного бізнесу, який де-факто незаконний в Україні. Експерти YouControl склали рейтинг та проаналізували компанії-лідери лотерейного бізнесу за виручкою за 2015-2016 рік.

Минулого тижня  заступник міністра фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю виданню “Апостроф” сказав: ”Ситуація дуже складна. Фактично ми маємо неконтрольований ринок, я його так називаю. Я хочу, щоб ви чітко розуміли: є певна суспільна проблема, для вирішення якої недостатньо лише повноважень Мінфіну. Суть проблеми в тому, що у нас є де-факто нелегальний ринок азартних ігор, який де-юре є незаконним, і напівлегальний ринок лотерей”.

Експерти YouControl склали  ТОП-15 компаній за виручкою, у яких основний квед ― це організація азартних ігор, щоб зрозуміти, які саме компаній є лідерами “напівтіньового” ринку азартних ігор та лотерей в Україні.

Зростання виручки на ринку азартних ігор
Зростання виручки на ринку азартних ігор

На першому місці з виручкою 400-450 млн грн “Українська національна лотерея”. Ця компанія належить офшору “Ефаміандо Холдінгз Лімітед”, статутний капітал складає 268 666 796,08 грн. Кінцевий бенефіціарний власник ― уродженець Тернопільщини Роман Зеньо.

На другому місці ТОВ “М.С.Л.” з виручкою 350-400 млн грн. Податковий борг компаній складає 10 мільйонів 677 тис.  грн. У засновниках компанії ― теж кіпрський офшор ― “Еволот Лімітед”. На цю компанію з 28 квітня цього року наклала санкції РНБО, згідно яких компанії обмежили право розпоряджатися належним їй майном з метою запобігання виведенню капіталів за межі України, припинено видачу їм дозволів та ліцензій, існує заборона на здійснення Національним банком України реєстрації учасника міжнародної платіжної системи. ТОВ “М.С.Л.” входить у групу компаній “Юрімекс”. Юридична Компанія “Юрімекс” надає юридичну підтримку в різних сферах бізнесу середнім і великим українським підприємствам, а також іноземним та міжнародним компаніям. Почесний президент “Юрімекс” – Данило Гетманцев, він і  співвласник ТОВ “М.С.Л.”.

На третьому місці ― ТОВ “Недлес” з виручкою у 10-15 млн грн. Власником є Віталій Мірошников з Києва.

На четвертому місці ПАТ “Патріот” з виручкою 7,5-8,0 млн грн. Засновник ― “Цехріба Інвестментс Лімітед”. Капітал компанії ― 120 000 000 грн. Власник ― Морозов Олександр Валерійович. Податковий борг ― 2 886 000 грн. Ця компанія теж під санкціями РНБО з 28 квітня 2017 року.

На п’ятому місці рейтингу компанія  ТОВ “Релакс” з виручкою у 1,5-2 млн грн. Власник компанії ― теж Віталій Мірошников, що і в фірмі ТОВ “Недлес”, але тут  киянин вже з Хорватською пропискою.

На шостому місці ПП “Група “Центр” з виручкою 1-1,5 млн грн. Власник Джангірян Євген з Києва.

На сьомому та восьмому місці з виручкою у 1-1,5 млн грн розмістились ТОВ “Тріалжінвестгруп” та ТОВ  “Лотерея вдачі”.

Власницею ТОВ “Тріалжінвестгруп” є мешканка Черкас Іваненко Алла. Їй належить 60,64%акцій компанії ― решта у володінні кіпрської компанії “Діанфен Інтерпрайсес Лімітед”.

Виручка ТОВ “Лотерея вдачі” складає 1-1,5 млн грн. Засновники: Гавриш Анатолій  з Полтавської області та Янкова Наталія з Києва.

Найбільша динаміка падіння росту виручки у компанії ПАТ Патріот ― виручка скоротилась на 73 % за 2016-2015 рік. Найбільшу динаміку росту виручки показує ТОВ “Вінсіт” ― 414%, що і вивело компанію у ТОП 15 рейтингу.

 

За інформацією компанії YouControl

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: