Вівторок, 24 квітня 2018

Безпека життя

Як не стати жертвою грабіжника

Останнім часом активізувались так звані «бігуни». Зловмисники, обравши жертву, зривають з золоті прикраси або намагаються вирвати з рук сумки чи барсетки. Щоб уникнути зустрічі з ними, намагайтесь дотримуватися цих простих правил.

18.07.2016, 13:00

злодії виривають з рук
  1. Пам’ятайте – вуличні грабіжники ретельно обирають свою жертву й часто стежать за нею. Саме тоді, коли ризик піддатися нападу вам здається мінімальним, вони діють стрімко й зухвало.
  2. По можливості зустрічайте у вечірній час своїх близьких (особливо жінок, підлітків і людей похилого віку) на зупинках громадського транспорту та проводжайте їх у разі від’їзду.

3. Якщо виникла потреба кудись йти, рухайтесь освітленими та людними вулицями, уникайте            темних чи мало освітлених і безлюдних дворів, скверів та провулків.

  1. Пізно увечері жінкам не варто привертати увагу сторонніх осіб до своїх прикрас. Ювелірні вироби краще або сховати під одягом або взагалі лишити вдома. Також не рекомендується носити гроші й коштовності в сумочці. Покладіть їх у внутрішню кишеню одягу.
  2. У разі зняття грошей з банкомату будьте пильні, звертайте увагу на те, щоб за вами ні хто не спостерігав. Не перераховуйте гроші на вулиці.
  3. Якщо вам потрібно перевезти велику суму грошей, то краще витратитися на таксі чи попросити друзів або родичів відвезти вас у потрібне місце.
  4. В разі, якщо на вас напали в ліфті, намагайтеся натиснути кнопку „виклик диспетчера”: у працівників комунальних служб є можливість визначити місцезнаходження ліфта й викликати поліцію.
  5. Якщо вже так склались обставини, і ви стали жертвою чи свідком злочину, – негайно телефонуйте на „102”. За кілька хвилин група поліції прибуде на місце і з’ясує прикмети грабіжника та напрямок, у якому він втік. Пам’ятайте – кожна згаяна після скоєння злочину хвилина значно знижує шанси затримати злочинців та повернути втрачені майно чи кошти.
Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: