Неділя, 22 квітня 2018

Дім, Поради

Як прибрати неприємний запах із взуття?

Якщо ноги сильно пітніють, то взуття напевно набуває неприємний запах. Але від нього можна позбутися.

23.11.2015, 19:52

Причини появи

Основна причина неприємного запаху взуття – це підвищена пітливість ніг. Пот є ідеальним середовищем існування для бактерій, а «аромат» виділяють продукти їх життєдіяльності. Але із-за чого ноги можуть пітніти? По-перше, через неякісне взуття, по-друге, через неякісні шкарпетки.
Ще одна причина неприємного запаху – це грибок .

 

Як позбавлятися від запаху?

Як прибрати неприємний запах із взуття? Насамперед, потрібно з’ясувати і усунути його причини. Синтетичні шкарпетки замінити натуральними бавовняними. Якщо взуття надто тісне і не пропускає повітря, то його теж краще змінити. У будь-якому випадку важливо діяти комплексно, тільки в цьому випадку «аромат» буде переможений.

 

Правильний догляд за взуттям

Важливі моменти:

  • Регулярно провітрюйте взуття. Можна виставляти його на балкон або підвіконня.
  • Зрозуміло, що мити взуття повноцінно і щодня можливості немає, але все ж таки робити це бажано хоча б два рази в тиждень. А краще мати дві пари і проводити чистку кожен день. Можна використовувати для очищення антибактеріальні серветки.
  • Деякі види взуття можна прати, так що робіть це регулярно, якщо є така можливість.

 

Використання спеціальних засобів

Сьогодні в магазинах можна зустріти безліч різних засобів, що усувають різкий неприємний запах. По-перше, це всілякі дезодоранти для ніг, що випускаються у вигляді спреїв і кремів.
Також існують дезодоранти для взуття. По-друге, можна придбати спеціалізовані устілки, що поглинають запахи. По-третє, існують так звані «поглиначі» запахів у вигляді порошків або подушечок.

 

Доступні засоби

Усувати запахи можна і народними засобами. Ось деякі з них:

  • Активоване вугілля – це прекрасний сорбент, який поглинає запахи і надлишок вологи. Щоб вирішити проблему, просто покладіть у взуття кілька таблеток вугілля і залиште їх на ніч. Ранок протріть внутрішню частину черевик, туфель або чобіт вологими антибактеріальними серветками.
  • Допомогти може і звичайний чай, він теж здатний вбирати запахи. Краще всього використовувати зелений. Можна просто покласти у взуття кілька пакетиків, а можна насипати листовий чай, який не тільки усуне «аромат», але ще і буде надавати антибактеріальну дію.
  • Можна використовувати перекис водню, вона теж відмінно справляється з мікробами. Рясно змочіть в ньому ватний диск і протріть взуття всередині і зовні.
  • Допоможе вирішити проблему і звичайна харчова сода . Просто насипте в черевики або туфлі по чайній ложці порошку і залиште його на ніч, а вранці просто викиньте його.
  • Відмінно усуває запахи цедра будь-якого цитрусового фрукта, наприклад, лимона , мандарина, грейпфрута або апельсина. Просто очистіть фрукт, а шкірку покладіть у взуття і залиште там на ніч або на добу.

Нехай запах вас більше не турбує!

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: