Неділя, 22 квітня 2018

Відносини, Життя

Коли виходити заміж?

Вийти заміж - справа не хитра. Складніше вийти заміж вдало і прожити в шлюбі щасливі роки. І коли ж варто вийти заміж для того, щоб знайти це щастя?

24.06.2016, 12:22

заміжжя

В якому місяці?

Ми дізнаємося про те, що говорять прикмети, і який місяць вважається вдалим для заміжжя. Як правило, найчастіше весілля грають або влітку, або восени, але бувають, звичайно ж, винятки. Можливо, це не правда, але якщо все-таки існують такі припущення – забобони, то дозвольте їх оголосити.
Отже:
    Якщо вийдеш заміж в січні, значить, швидко станеш вдовою.
  Вийти заміж у лютому означає жити в мирі і злагоді зі своїм чоловіком.
   У березні  – значить жити на чужій стороні.
   Весілля в квітні говорить про те, що ваше щастя буде не постійним.
   Весілля в травні попереджує, що ви побачите зраду у власному домі.
   Вийти заміж у червні означає жити в щасті все життя.
   У липні  – значить зберегти про свій шлюб кисло-солодкі спогади
   У серпні вийти заміж, це до того, що чоловік буде й коханим і другом.
   У вересні – це до того, що життя буде тихим і спокійним.
   У жовтні  – це до важкого життя.
   У листопаді – до багатого життя виходять заміж.
   У грудні – це до довговічних стосунків.
Ось так кажуть про це – забобони, але от як воно насправді все буде, залежить від вас. І не засмучуйтеся, якщо з даної писанини виходить, що у вас буде не щасливий шлюб, я от сама в травні вийшла заміж, хоча моя мама завжди казала, що хто вийде заміж у травні, тому все життя буде нудно. І нічого, живемо  добре і весело. І у зраду у власному будинку не вірю. Те, що ми можемо розлюбити один одного, я допускаю, хоча і то насилу, але от щоб так підло зрадити, та ще у власному будинку – ніколи!
Але про всяк випадок, якщо є можливість вибрати місяць, коли вийти заміж, то може не варто нехтувати даною інформацією… а то хто знає.

свадьба 2

У якому віці треба виходити заміж?

1. Спочатку, донька, інститут закінчи
В інститут ми поступаємо років в 17-18 і вчимося до 21-22. Саме час першого кохання, серйозних відносин, чистої і світлої прихильності, коли ще немає негативного життєвого досвіду, розбитих сердець. Коли дівчатка ще вірять в «принца на білому коні», а юнаки хочуть бути захистом і опорою для своєї жінки.
Це найпрекрасніший час для шлюбу, для справжнього шлюбу, одного і на все життя, тому що психіка юнаків та дівчат ще гнучка, бо любов у них сильна, тому що вони готові йти рука об руку все життя. Найяскравіші почуття – вони адже саме в юності, коли все з білого аркуша, коли ще віриш в любов, і готовий (є сили і бажання) вибудовувати справжні стосунки. Та й один з найголовніших моментів – у цьому віці всі хлопчики ще неодружені і вибір майбутнього супутника життя просто колосальний. Тут головне не помилитися і вибрати дійсно надійного і гідного юнака. Не «мажора», не «марнотратника життя», а Чоловіка з великої літери. Я вважаю вік з 18 до 22 ідеальним віком для вступу в шлюб.

2. Роботу знайди
Ось зараз і почнеться саме «цікаве». Після інституту, де багато молодих людей, купа спілкування, де вечірки і нічні клуби, де життя б’є ключем, дівчина потрапляє на роботу. Як правило, це похмурий, нудний, сірий, нудотний жіночий колектив з Мегерою – начальницею і з невлаштованим особистим життям співробітницями.
І навіть, о диво, якщо вам пощастить, і ви потрапите в молодий і позитивний колектив, шанси влаштувати своє особисте життя будуть стрімко скорочуватися з кожним днем. Більшість молодих людей у віці 25 років вже успішно одружені або обзавелися постійними подругами. Деякі, особливо просунуті, вже мають і дружину і подругу.
І навіть якщо хлопець в 25 років неодружений, він вже чудово розуміє, що у нього величезний вибір незаміжніх дівчат будь-якого віку і ретельно і вміло вибирає собі подругу. Коло спілкування після інституту різко скорочується, життя перетворюється на «ходіння по колу» – робота-дім –  зрідка (!) спілкування з друзями. Однак до 25 років шанс вдало вийти заміж у дівчат ще залишається.

свадьба

3. На ноги встань
Процес «становлення на ноги» в нашій державі може затягнутися аж до пенсії, так як достеменно відомо, що молодим роботу знайти складно, що без досвіду роботи нікуди не беруть, що зарплата у молодого фахівця мізерна, що іпотека і пекло – це синоніми, що черга в садочки розписана до 5000 року включно, а для того щоб купити автомобіль, треба або пограбувати банк, або вбити родичів, або збирати якраз до пенсії.
Тому коли до 30 років у жінки з’являється стабільна робота, автомобіль (можливо), своя квартира (вкрай рідко), то, озирнувшись навколо в пошуках супутника життя, залишається тільки гірко розридатися. Всі чоловіки поголовно одружені, холостими залишилися лише дебіли, алкоголіки, наркомани та альфонси. А навколо повно розлучених жінок, розлучених жінок з дітьми (до 30 років перша хвиля розлучень), молодих дівчат до 25 років і «літніх» дам від 35, яким жахливо нудно. Шанси влаштувати своє особисте життя в 30 років дуже малі, але все-таки залишаються.
Ну, а якщо дівчині вже за 35 і у неї тепер є все: квартира, машина, робота і відпочинок на островах, то на особистому житті можна сміливо ставити «хрест». Всі чоловіки одружені і хочуть виключно «трохи любові, трохи тепла», щоб розважитися від сумовитих подружніх буднів.
Холостими залишаються все ті ж алкоголіки, наркомани та альфонси. Тільки їх стало значно менше, так як деяких таки прибрали до рук зневірені дами, а інші просто тупо померли від неправильного способу життя. Висновок: шанси вдало вийти заміж після 35 років досить мізерні.
Післямова: я, звичайно, подекуди трохи перебільшила, але в цілому моя думка цілком зрозуміла. Заміж треба виходити в юності, щоб потім не було боляче за те, що не склалася жіноча доля.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: