Понеділок, 19 березня 2018

Життя, Здоров'я і краса

Тенденції дизайну нігтів: весна – літо 2016 року

Готуйте пальчики, дівчата! Актуальними в новому сезоні мінімалістський дизайн, прості лінії і темні відтінки.

07.06.2016, 21:09

4

Триколірний манікюр

Цікавий варіант триколірного манікюру представили дизайнери на весняно-літній сезон 2016 року. Створено п’ять варіацій однакового дизайну, де змінювався тільки відтінок біля кутикул, при цьому кінчики нігтів обрамляла срібна смужка, а основа нігтя була покрита молочно-білим кольором. Підсумком подібного поєднання відтінків був витончений, по-весняному ніжний, простий і оригінальний манікюр.

15  18  16

Французький манікюр

Різновидів френча вже досить багато, але виявилося, що фантазії дизайнерів на них не закінчуються. Новий вид французького манікюру полягає в тому, що при його створенні залишається не зафарбована крихітна смуга уздовж лінії нігтя. Ця маленька деталь кардинально змінює класичний дизайн френча, роблячи його свіжим і абсолютно сучасним. Цей дизайн представлений переважно в бежевих, синіх, рожевих, зеленувато-блакитних, фіолетових і помаранчевих відтінках.

Також в тренді класичний дизайн французького манікюру в зелених, синіх, червоних відтінках, який поєднувався з такими ж тінями на повіках.

1  7  4

Принт

Квітковий принт завжди був головним дизайном весняно-літнього сезону, але на цей раз провідні майстри манікюру радять віддавати перевагу не кричущим забарвленням, а блідо-рожевим, нюдовим, бузковим та білим.

9  8  10

Також в моді клітка, шаховий дизайн і різнобарвний, що кидається в очі своїй барвистим і яскравим підбором відтінків.

20  13  17

Дизайн нігтів на весну-літо 2016 року включає всілякий градієнт, що поєднує два і більше відтінків.

11  14 

 

 

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: