Субота, 20 січня 2018

Життя, Зіркове життя, Україна і світ

Україна вдруге перемогла на Євробаченні!

Співачка Джамала своїм чуттєвим виступом підкорила публіку і журі та отримала блискучу перемогу. За підсумками, друге місце зайняла Австралія, трійку лідерів замикає Росія.

16.05.2016, 15:15

Джамала на Євробаченні

У Стокгольмі (Швеція) закінчився 61-й пісенний конкурсу Євробачення, на якому перемогу здобула Україна. “Виступ, від якого мурахи бігають по шкірі”, – так писали ще після другого півфіналу про виступ Джамали у світі.

Композиція “1944” присвячена темі репресій сталінського режиму проти кримськотатарського народу — депортації 1944 року.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, що б вона сказала своїй прабабусі, якій було присвячено пісню “1944”, Джамала заявила, що краще б не було цієї трагедії (депортації кримських татар).

“Я б взагалі не хотіла, щоб це було, щоб цей жах з нею трапився. І щоб не було взагалі цієї пісні. Так було б краще”, – сказала вона.

Джамала

Голосування на 61-му Євробаченні вперше проходило за новою системою – з результатами авторитетних думок журі зі всіх країн-учасниць та голосами глядачів Джамала отримала 534 бали.

Після перемоги української виконавиці цікаво було спостерігати за реакцією світу та сусідніх країн, зокрема РФ. Глядачі обох країн обмінялися високими балами, незважаючи на те, що між країнами триває війна – українці віддали Росії 12 балів, росіяни Україні — 10. Водночас журі обох країн обмінялися повними нулями.

 

Перше місце Україна:

Друге місце Австралія:

Третє місце Росія:

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: