Неділя, 22 квітня 2018

Відносини, Життя

Як розуміти жінок, навіть коли вони самі себе не розуміють

Не секрет, що для розуміння жінок чоловікам доводиться докладати дуже багато зусиль... Деякі в результаті зневірюються і думають, що осягнути логіку представниць прекрасної статі неможливо. Ось і ні, це реально. Головне - пам'ятати про те, що жінки керуються емоціями в своїх судженнях та висловлюваннях. А чоловіки використовують тверезе, раціональне мислення для визначення своєї лінії поведінки. Домовитися легко, коли розумієш, що ж саме кохана мала на увазі!

25.05.2016, 12:03

зрозуміти жінку

1.«Ну і чудово!»

Така фраза частенько звучить вже в кінці неприємної бесіди. І значить це не що інше, як те, що ти не правий. А ось вона – права до такої міри, що і пояснювати зайвий раз не буде. Так що краще тобі промовчати. Інакше розмова вступить у стадію «далі буде». Повір, цього тобі не потрібно.

2.«Я швидко! П’ять хвилин!»

Тлумачити це висловлювання можна двома способами. По-перше, якщо цим вигуком жінка просить його почекати, поки вона збереться – будь певен, чекати доведеться достатньо часу. А от якщо вона попереджає, що через п’ять хвилин ти повинен відставити пиво і піти їй допомогти – рівно через п’ять хвилин кохана буде тут як тут.

3.«Нічого не сталося».

Це явно тривожний маячок, червона лампочка вже загорілася. Відбувається щось, що не по душі цій жінці. Будь чуйним і постарайся здогадатися, що ж не так.

4. «Ну-ну, продовжуй».

Згадай про те, що мовчання – золото, і притихни. В даному випадку це просте речення приховує виклик, про що можна дізнатись з інтонації.

5. Гучний важкий подих.

Зазвичай це знак розчарування та повного безсилля перед твоєю тупістю. Жінка не приховує своїх думок про те, що даремно витрачає тут з тобою свій час. Відійди вбік і займись чимось корисним.

6. «Все добре».

Не думай, що ти легко відбувся. Така заява означає, що вона тобі помститься. Однак помста – страва, яку подають холодною, тому зараз жінка відходить в сторону, щоб гарненько все обдумати.

7. «Спасибі».

Якщо це слово сказано з приємною вдячною інтонацією – все в порядку. Але коли ти відчуєш сарказм у цій простій і зрозумілій репліці, ніколи не говори фрази у відповідь. Краще виправ, що накоїв.

8. «Неважливо».

Цією фразою жінка посилає тебе куди подалі. На жаль…

9. «Не турбуйся, я сама…»

Турбуйся, ще й як. Краще швиденько зроби те, про що тебе просили, і конфлікту не буде.

Пам’ятай, що любити – це значить і розуміти. Якщо ти будеш прагнути зрозуміти свою кохану, ваші стосунки будуть прекрасними.

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: