Неділя, 22 квітня 2018

Відносини, Життя

Якості, які роблять людину привабливою незалежно від зовнішності

Напевно багато хто помічав, що інколи красива дівчина зустрічається з досить пересічним хлопцем. Або навпаки: мачо зустрічається з абсолютно звичайною дівчиною. Чомусь всім здається цей факт абсурдним: ну як таке може бути? Справа в тому, що привабливість людини не завжди залежить від його фізичних даних. Мова йде про якусь магію привабливості.

28.06.2016, 20:52

впевненність

Перераховуємо саме такі «магічні» якості людини, які несвідомо притягають протилежну стать.

Чуттєвість

Багато хто вважає, якщо у вас «стандартизована» в суспільстві зовнішність, то ви сексуальні, але це велика помилка. Ця якість, абсолютно не залежить від зовнішності. Виражається воно в самовладанні, харизмі та впевненості в собі.

Цілеспрямованість

Людина, яка бореться за те, чого вона хоче, яка своїми діями доводить, що все в цьому світі можливо, не може не притягувати до себе.

Гарне почуття гумору

Це одна з найбільш примітних особливостей в людині. Гарне почуття гумору – це показник цікавої особистості і запорука успіху в будь-якій компанії. Воно як стріла Купідона – може вбити наповал.

Пластика

Якою би ви не були досконалою людиною зовні, погане вміння тримати своє тіло погубить всю вашу красу. Якщо ви граціозно рухаєтеся – неважливо, в танці, або у вас надзвичайно приваблива хода, або чарівна мова жестів, – це безумовно прикрасить ваш образ.

Впевненість

Невпевнений голос, сутулі плечі, відсутність своєї думки – все це ознаки абсолютно непривабливої особистості.

Рішучість

Сумнів не приваблює і не сприяє здоровим відносинам. Рішучість повинна бути у всьому: починаючи з того, яке морозиво купити, закінчуючи тим, в якій країні жити.

Інтелект

Інтелект – це не зубріння в університеті, а вміння мудро і розсудливо міркувати по життю. Уміння зрозуміти будь-яку людину – це, безсумнівно, притягує і зачаровує.

Деталі

Одна маленька деталь в вашому зовнішньому вигляді, нехай навіть сама непомітна і кумедна, може настільки привернути увагу, що ваш образ назавжди залишиться в пам’яті потрібної вам людини. Звертайте увагу на деталі.

Уміння бути цікавим співрозмовником

Мова йде не тільки про кругозір і наявність власної думки, а й про вміння слухати. Не можна говорити тільки про себе. Потрібно вести рівну розмову з співрозмовником.

Своя родзинка

У сучасному світі копій унікальність цінується на вагу золота. Насправді у кожного є своя родзинка. Просто хтось її не розкриває, а хтось приймає за недолік. Саме вона робить нас особистістю. Будьте єдиною та неповторною особистістю!

Коментарі

Всього коментарів: 0

Залишити коментарій
Увійти за допомогою: